Opiekun/ka w domach opieki z zakwaterowaniem – Monachium (m/w/d)

Büro München
Monachium, München
Online seit 6 Monaten

Dla wzmocnienia naszego zespołu w Monachium i okolicy, poszukujemy obecnie osób na stanowisko opiekuna lub opiekunki osób starszych w domach opieki.

Obowiązki:

  • Podstawowa opieka i pielęgnacja pacjentów – transfer, higiena osobista, pomoc w spożywaniu posiłków.
  • Współpraca z personelem medycznym.
  • Pomoc w sporządzaniu dokumentacji.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.
  • Doświadczenie w opiece lub ukończony kurs opiekuna.
  • Cierpliwość, empatia, elastyczność, gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat na czas nieokreślony, gwarantując stabilne zatrudnienie.
  • Jako niemiecka firma, oferujemy umowę na warunkach niemieckich – odprowadzamy składki zdrowotne i emerytalne.
  • Zakwaterowanie w spokojnej okolicy, w pokojach jednoosobowych z dostępem do Internetu – czynsz i opłaty pokrywa firma.
  • Dodatki płacowe wynoszą odpowiednio: za pracę na zmianie nocnej i w soboty – 25%, dodatek za pracę w niedzielę – 50%, dodatek świąteczny – 100%.
  • Po zakończeniu okresu próbnego masz do dyspozycji 33 dni urlopu przeliczając na rok.
  • Zwracamy koszty dojazdu do pracy.

Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim: bewerbung-muc@heigemmoser-personal.com

Barbara Peregończuk
Heigenmoser Personalkompetenz e. K.
Konrad-Zuse-Platz 8, 81829 München
Tel. 089-20 70 42 970

Tags: Oferty pracy

Job Eigenschaften

Job KategorieAltenpfleger, Gesundheits- und Krankenpfleger, GKP, Krankenpfleger, Krankeschwester, pflege, Pflegefachhelfer, Pflegehelfer/in, sozial

Online Bewerbung

Eine korrekte E-Mail Adresse wird benötigt.
Eine korrekte Telefon Nummer wird benötigt.

Mit setzen des Häkchens unter "Einwilligungserklärung zum Datenschutzhinweis" erklären Sie sich einverstanden, dass Ihre Daten elektronisch erhoben und gespeichert werden dürfen. Diese Daten sind nur streng zweckgebunden und dienen zur Bearbeitung und Beantwortung Ihrer Übermittlung. Diese Einwilligung können Sie jederzeit per Nachricht an die Heigenmoser Personal GmbH & Co KG widerrufen. Im Widerrufsfall werden die Daten umgehend gelöscht. Weitere Informationen, siehe Datenschutzhinweis